Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Висок 600гр
Беорол

Висок 600гр

Шифра на артикл: V600
Barkod: 8606007992083
Šifra proizvođača: MERNI_OST
  • Намена: За мерења во градежништвото
  • Тежина: 600 гр
  • Изработен од квалитетен челик

 

0 МКД
270 МКД
243 МКД
Заштеда: 27 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 2 kapsula po ceni od 486,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Наменет е за вертикално нивелирање во градежништвото.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Висок, пудра, конец, вагрес
Бренд Беорол
Димензија 600gr
Занает Гипсари, Ѕидари, Фасадери

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За пренос на испакнатини, агли и други неправилни форми Материјал: ABS пласт...
828 МКД
Заштеда 10%
920 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За пренос на испакнатини, агли и други неправилни форми Материјал: ABS пласт...
468 МКД
Заштеда 10%
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Главната цел е да се пренесат дупки во плочките Поддржува мерење на две или повеќе д...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мерења во градежништвото Тежина: 200 гр Изработен од квалитетен челик ...
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување во градежништвото Материјал: Прашок од чист оксид пигмент...
117 МКД
Заштеда 10%
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обележување во градежни работи Должина на конец: 50 м Пластичен носач ...
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина: 20м. Дебелина на цревото 1мм Изработени од мек ПВЦ Доаѓа со две мензури со...
990 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување во градежништвото Материјал: Прашок од чист оксид пигмент...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обележување во градежни работи Должина на конец: 30 м Алуминиумско куќиш...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мерења во градежништвото Тежина: 100 гр Изработен од квалитетен челик ...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Димензии на цревото 8мм x 50м. Дебелина на цревото 1мм Изработени од мек ПВЦ Отпоре...
1.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Димензии на цревото 6мм x 50м. Дебелина на цревото 1мм Изработени од мек ПВЦ Отпоре...
850 МКД
Висок 600гр
Висок 600гр
Висок, пудра, конец, вагрес
243
Izaberi količinu
2
1