Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Vagres црево со мерна скала 20м
Беорол

Vagres црево со мерна скала 20м

Шифра на артикл: VC20
Barkod: 8606007992434
Šifra proizvođača: MERNI_OST
  • Должина: 20м. Дебелина на цревото 1мм
  • Изработени од мек ПВЦ
  • Доаѓа со две мензури со мерни скали

 

0 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 990,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Цревото доаѓа со две мензури со мерни скали. Наменето е за хоризонтално нивелирање на површини.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Висок, пудра, конец, вагрес
Бренд Беорол
Димензија 20m
Занает Ѕидари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За пренос на испакнатини, агли и други неправилни форми Материјал: ABS пласт...
920 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За пренос на испакнатини, агли и други неправилни форми Материјал: ABS пласт...
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мерења во градежништвото Тежина: 600 гр Изработен од квалитетен челик ...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мерења во градежништвото Тежина: 200 гр Изработен од квалитетен челик ...
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување во градежништвото Материјал: Прашок од чист оксид пигмент...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обележување во градежни работи Должина на конец: 50 м Пластичен носач ...
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување во градежништвото Материјал: Прашок од чист оксид пигмент...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мерења во градежништвото Тежина: 100 гр Изработен од квалитетен челик ...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Димензии на цревото 8мм x 50м. Дебелина на цревото 1мм Изработени од мек ПВЦ Отпоре...
1.260 МКД
Заштеда 10%
1.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Димензии на цревото 6мм x 50м. Дебелина на цревото 1мм Изработени од мек ПВЦ Отпоре...
850 МКД
Sačuvano u omiljne
Димензии на цревото 10мм x 50м. Дебелина на цревото 1мм Изработени од мек ПВЦ Отпор...
1.700 МКД
Vagres црево со мерна скала 20м
Vagres црево со мерна скала 20м
Висок, пудра, конец, вагрес
990
Izaberi količinu
2
1