Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Варгас црево ø10мм х 50м
Беорол

Варгас црево ø10мм х 50м

Шифра на артикл: GVC10
Barkod: 8606017651154
Šifra proizvođača: MERNI_OST
  • Димензии на цревото 10мм x 50м. Дебелина на цревото 1мм
  • Изработени од мек ПВЦ
  • Отпорен на хемиски влијанија

 

0 МКД
1.700 МКД
1.700 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.700,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Изработена е од мек ПВЦ материјал со одлична проѕирност. Добра отпорност на абразија. Постојаност во допир со голем број на хемикалии. Дебелината е 1mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Висок, пудра, конец, вагрес
Боја Транспарентна
Бренд Беорол
Димензија ø10mm x 50m
Занает Ѕидари
Намена Се употребува за претекување на разни видови на течност, како градежно помошно средство за нивелирање на течност итн
Тип Вагрес

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За пренос на испакнатини, агли и други неправилни форми Материјал: ABS пласт...
920 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За пренос на испакнатини, агли и други неправилни форми Материјал: ABS пласт...
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мерења во градежништвото Тежина: 600 гр Изработен од квалитетен челик ...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мерења во градежништвото Тежина: 200 гр Изработен од квалитетен челик ...
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување во градежништвото Материјал: Прашок од чист оксид пигмент...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обележување во градежни работи Должина на конец: 50 м Пластичен носач ...
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина: 20м. Дебелина на цревото 1мм Изработени од мек ПВЦ Доаѓа со две мензури со...
990 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување во градежништвото Материјал: Прашок од чист оксид пигмент...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мерења во градежништвото Тежина: 100 гр Изработен од квалитетен челик ...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Димензии на цревото 8мм x 50м. Дебелина на цревото 1мм Изработени од мек ПВЦ Отпоре...
1.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Димензии на цревото 6мм x 50м. Дебелина на цревото 1мм Изработени од мек ПВЦ Отпоре...
850 МКД
Варгас црево ø10мм х 50м
Варгас црево ø10мм х 50м
Висок, пудра, конец, вагрес
1.700
Izaberi količinu
2
1