Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Висок 200гр
Беорол

Висок 200гр

Шифра на артикл: V200
Šifra proizvođača: MERNI_OST
  • Намена: За мерења во градежништвото
  • Тежина: 200 гр
  • Изработен од квалитетен челик

 

0 МКД
190 МКД
190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 2 kapsula po ceni od 380,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Наменет е за вертикално нивелирање во градежништвото.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Висок, пудра, конец, вагрес
Бренд Беорол
Занает Гипсари, Ѕидари, Фасадери
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За пренос на испакнатини, агли и други неправилни форми Материјал: ABS пласт...
920 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За пренос на испакнатини, агли и други неправилни форми Материјал: ABS пласт...
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Главната цел е да се пренесат дупки во плочките Поддржува мерење на две или повеќе д...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мерења во градежништвото Тежина: 600 гр Изработен од квалитетен челик ...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување во градежништвото Димензии: 17цм Материјал: Дрво  
14 МКД
Заштеда 10%
15 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување во градежништвото Материјал: Прашок од чист оксид пигмент...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обележување во градежни работи Должина на конец: 50 м Пластичен носач ...
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина: 20м. Дебелина на цревото 1мм Изработени од мек ПВЦ Доаѓа со две мензури со...
990 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување во градежништвото Материјал: Прашок од чист оксид пигмент...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обележување во градежни работи Должина на конец: 30 м Алуминиумско куќиш...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мерења во градежништвото Тежина: 100 гр Изработен од квалитетен челик ...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Димензии на цревото 8мм x 50м. Дебелина на цревото 1мм Изработени од мек ПВЦ Отпоре...
1.400 МКД
Висок 200гр
Висок 200гр
Висок, пудра, конец, вагрес
190
Izaberi količinu
2
1