Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Градежен конец 50м
Беорол

Градежен конец 50м

Шифра на артикл: GK50
Šifra proizvođača: MERNI_OST
0 МКД
230 МКД
230 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 230,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
За обележување во градежништво. Пластичниот носач ја олеснува работата со конецот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Висок, пудра, конец, вагрес
Бренд Беорол
Димензија 50m
Занает Армирачи, Ѕидари, Фасадери
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.530 МКД
Заштеда 10%
1.700 МКД
Градежен конец 50м
Градежен конец 50м
Висок, пудра, конец, вагрес
230
Izaberi količinu
2
1