Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Варгас црево ø6мм х 50м
Беорол

Варгас црево ø6мм х 50м

Шифра на артикл: GVC6
Barkod: 8606017651130
Šifra proizvođača: MERNI_OST
  • Димензии на цревото 6мм x 50м. Дебелина на цревото 1мм
  • Изработени од мек ПВЦ
  • Отпорен на хемиски влијанија

 

0 МКД
850 МКД
850 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 850,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Изработена е од мек ПВЦ материјал со одлична проѕирност. Добра отпорност на абразија. Постојаност во допир со голем број на хемикалии. Дебелината е 1mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Висок, пудра, конец, вагрес
Боја Транспарентна
Бренд Беорол
Занает Ѕидари
Намена Се употребува за претекување на разни видови на течност, како градежно помошно средство за нивелирање на течност итн
Тип Вагрес

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За пренос на испакнатини, агли и други неправилни форми Материјал: ABS пласт...
920 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За пренос на испакнатини, агли и други неправилни форми Материјал: ABS пласт...
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мерења во градежништвото Тежина: 600 гр Изработен од квалитетен челик ...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мерења во градежништвото Тежина: 200 гр Изработен од квалитетен челик ...
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување во градежништвото Материјал: Прашок од чист оксид пигмент...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обележување во градежни работи Должина на конец: 50 м Пластичен носач ...
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина: 20м. Дебелина на цревото 1мм Изработени од мек ПВЦ Доаѓа со две мензури со...
990 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување во градежништвото Материјал: Прашок од чист оксид пигмент...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мерења во градежништвото Тежина: 100 гр Изработен од квалитетен челик ...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Димензии на цревото 8мм x 50м. Дебелина на цревото 1мм Изработени од мек ПВЦ Отпоре...
1.260 МКД
Заштеда 10%
1.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Димензии на цревото 10мм x 50м. Дебелина на цревото 1мм Изработени од мек ПВЦ Отпор...
1.700 МКД
Варгас црево ø6мм х 50м
Варгас црево ø6мм х 50м
Висок, пудра, конец, вагрес
850
Izaberi količinu
2
1