Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Варгас црево ø8мм х 50м
Беорол

Варгас црево ø8мм х 50м

Шифра на артикл: GVC8
Šifra proizvođača: MERNI_OST
0 МКД
1.400 МКД
1.400 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

IИзработена е од мек ПВЦ материјал со одлична проѕирност. Добра отпорност на абразија. Постојаност во допир со голем број на хемикалии. Достапен во три димензии: ø6мм, ø8мм, ø10мм, должина 50м. Дебелината е 1mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Висок, пудра, конец, вагрес
Боја Транспарентна
Бренд Беорол
Димензија ø8mm x 50m
Занает Ѕидари
Намена Се употребува за претекување на разни видови на течност, како градежно помошно средство за нивелирање на течност итн
Тип Вагрес
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.530 МКД
Заштеда 10%
1.700 МКД
Варгас црево ø8мм х 50м
Варгас црево ø8мм х 50м
Висок, пудра, конец, вагрес
1.400
Izaberi količinu
2
1