Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Либела професионал 80цм
Беорол

Либела професионал 80цм

Шифра на артикл: LP80
Šifra proizvođača: LIBELE
  • Должина 80 cm
  • Изработенa од висококвалитетен алуминиум, со гумен ракохват
  • Содржи оска за голема прецизност

 

0 МКД
1.900 МКД
1.900 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.900,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Либела професионал 80cm e изработена е од високо квалитетен алуминиум. Содржи оска за голема прецизност и ребраста газечка површина за нивелирање на грејни и водоводни цевки. Надворешната површина е закривена со ергономски дизајн и зголемена цврстина. Гумениот ракохват и гумените блокови ја штитат либелата од механички оштетувања.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Либели
Бренд Беорол
Димензија 80cm
Занает Гипсари, Ѕидари, Каменорезци, Монтери, Паркетари, Столари, Тесари, Фасадери
Тип Profesional
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Должина 15 см Вграден силен магнет на едната страна од либелата и мерна скала од дру...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Либели LIM50
Мини либела привезок  
2.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Либели LU180
Должина 2 x 40 cm Растојание на мерен агол од 0-180° Содржи две нивоа на нивели...
800 МКД
Sačuvano u omiljne
Либели LP120
Должина 120 cm Изработенa од висококвалитетен алуминиум, со гумен ракохват...
2.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 60 cm Изработена од високо квалитетен алуминиум, со гумен ракохват...
1.560 МКД
Sačuvano u omiljne
Либели LE200
Должина 200 cm Изработенa од алуминиум Содржи оска за висока прецизност со мож...
2.020 МКД
Sačuvano u omiljne
Либели LE120
Должина 120 cm Изработенa од алуминиум Либелата содржи оска за висока прецизно...
1.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 80 cm Изработенa од алуминиум Содржи оска за висока прецизност со можн...
1.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 60 cm Изработенa од алуминиум Содржи оска за висока прецизност со можн...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 60 cm Изработенa од висококвалитетен алуминиум, со гумен ракохват ...
750 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 80 cm Изработенa од алуминиум Две нивоа на нивелирање, со оска за ...
585 МКД
Заштеда 10%
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 120 cm Изработенa од алуминиум Две нивоа на нивелирање, со оска за&nbs...
870 МКД
Либела професионал 80цм
Либела професионал 80цм
Либели
1.900
Izaberi količinu
2
1