Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Либела 120цм
Беорол

Либела 120цм

Шифра на артикл: L120
Barkod: 8606007991079
Šifra proizvođača: LIBELE
  • Должина 120 cm
  • Изработенa од алуминиум
  • Две нивоа на нивелирање, со оска за висока прецизност

 

0 МКД
870 МКД
870 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 870,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Либела 120cm е изработена од високо квалитетен алуминиум. Содржи оска за висока прецизност и ребраста газечка површина. Две нивоа на нивелирање.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Либели
Бренд Беорол
Димензија 120cm
Занает Армирачи, Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тесари, Фасадери, Хоби
Тип Standard

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Должина 15 см Вграден силен магнет на едната страна од либелата и мерна скала од дру...
288 МКД
Заштеда 10%
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Либели LIM50
Мини либела привезок  
2.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Либели LU180
Должина 2 x 40 cm Растојание на мерен агол од 0-180° Содржи две нивоа на нивели...
800 МКД
Sačuvano u omiljne
Либели LP120
Должина 120 cm Изработенa од висококвалитетен алуминиум, со гумен ракохват...
2.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 80 cm Изработенa од висококвалитетен алуминиум, со гумен ракохват ...
1.710 МКД
Заштеда 10%
1.900 МКД
Sačuvano u omiljne
Либели LE120
Должина 120 cm Изработенa од алуминиум Либелата содржи оска за висока прецизно...
1.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 60 cm Изработенa од висококвалитетен алуминиум, со гумен ракохват ...
750 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 80 cm Изработенa од алуминиум Две нивоа на нивелирање, со оска за ...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 60 cm Изработенa од алуминиум Две нивоа на нивелирање, со оска за ...
570 МКД
Либела 120цм
Либела 120цм
Либели
870
Izaberi količinu
2
1