Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Либела професионал 120цм
Беорол

Либела професионал 120цм

Шифра на артикл: LP120
Barkod: 8606007994742
Šifra proizvođača: LIBELE
  • Должина 120 cm
  • Изработенa од висококвалитетен алуминиум, со гумен ракохват
  • Содржи оска за голема прецизност

 

0 МКД
2.400 МКД
2.400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 2.400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Либела професионал 120cm e изработена е од високо квалитетен алуминиум. Содржи оска за голема прецизност и ребраста газечка површина за нивелирање на грејни и водоводни цевки. Надворешната површина е закривена со ергономски дизајн и зголемена цврстина. Гумениот ракохват и гумените блокови ја штитат либелата од механички оштетувања.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Либели
Бренд Беорол
Димензија 120cm
Занает Гипсари, Ѕидари, Каменорезци, Монтери, Паркетари, Столари, Тесари, Фасадери
Тип Profesional

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Должина 15 см Вграден силен магнет на едната страна од либелата и мерна скала од дру...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Либели LIM50
Мини либела привезок  
2.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 80 cm Изработенa од висококвалитетен алуминиум, со гумен ракохват ...
1.900 МКД
Sačuvano u omiljne
Либели LE120
Должина 120 cm Изработенa од алуминиум Либелата содржи оска за висока прецизно...
1.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 80 cm Изработенa од алуминиум Две нивоа на нивелирање, со оска за ...
585 МКД
Заштеда 10%
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 120 cm Изработенa од алуминиум Две нивоа на нивелирање, со оска за&nbs...
870 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 60 cm Изработенa од алуминиум Две нивоа на нивелирање, со оска за ...
570 МКД
Либела професионал 120цм
Либела професионал 120цм
Либели
2.400
Izaberi količinu
2
1