Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Либела мини 50/1 пакет
Беорол

Либела мини 50/1 пакет

Шифра на артикл: LIM50
Šifra proizvođača: LIBELE
0 МКД
2.300 МКД
2.300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
OK
Количина: 1 Pak
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 2.300,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Мини либела привезок во украсна продажна кутија/ пакување
Карактеристика Вредност
Kатегорија Либели
Бренд Беорол
Занает Гипсари, Ѕидари, Каменорезци, Монтери, Паркетари, Столари, Тесари, Фасадери
Пакување 50kom
Тип Мини
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.404 МКД
Заштеда 10%
1.560 МКД
Sačuvano u omiljne
650 МКД
Sačuvano u omiljne
783 МКД
Заштеда 10%
870 МКД
Либела мини 50/1 пакет
Либела мини 50/1 пакет
Либели
2.300
Izaberi količinu
2
1