Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Либела 60цм
Беорол

Либела 60цм

Шифра на артикл: L60
Šifra proizvođača: LIBELE
0 МКД
570 МКД
570 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 570,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Изработена од високо квалитетен алуминиум. Содржи оска за висока прецизност и ребраста газна површина. Две нивоа на нивелирање.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Либели
Бренд Беорол
Димензија 60cm
Занает Гипсари, Ѕидари, Каменорезци, Монтери, Паркетари, Столари, Тесари, Фасадери
Тип Standard
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Либели LP120
2.160 МКД
Заштеда 10%
2.400 МКД
Sačuvano u omiljne
650 МКД
Либела 60цм
Либела 60цм
Либели
570
Izaberi količinu
2
1