Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Либела 15цм со магнет
Беорол

Либела 15цм со магнет

Шифра на артикл: L15M
Šifra proizvođača: LIBELE
0 МКД
320 МКД
320 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 320,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Мини либела должина 15цм со три мерни окна и магнет на цела должина.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Либели
Бренд Беорол
Димензија 15cm
Занает Гипсари, Ѕидари, Каменорезци, Монтери, Паркетари, Столари, Тесари, Фасадери
Тип Со магнет
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.404 МКД
Заштеда 10%
1.560 МКД
Sačuvano u omiljne
650 МКД
Sačuvano u omiljne
783 МКД
Заштеда 10%
870 МКД
Либела 15цм со магнет
Либела 15цм со магнет
Либели
320
Izaberi količinu
2
1