Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клешти мини комбинирани
Беорол

Клешти мини комбинирани

Шифра на артикл: KLKPO
Šifra proizvođača: KLESTA
0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 249,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Комбинирана клешта наменета за работа со мали елементи. Нејзината големина овозможува на мајсторите да бидат прецизни и успешни во својата работа. Ракохватот обложен со гумирана облога, ергономски облик
Карактеристика Вредност
Kатегорија Клешта
Бренд Беорол
Димензија 130mm
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари, Фасадери
Намена Комбинирана клешта за широка примена
Тип Комбинирана
Trenutno nema komentara

Слични производи

Клешти мини комбинирани
Клешти мини комбинирани
Клешта
250
Izaberi količinu
2
1