Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клешти мини остри свиени
Беорол

Клешти мини остри свиени

Шифра на артикл: KLSPSO
Šifra proizvođača: KLESTA
0 МКД
240 МКД
240 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 240,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Наменета е за работа со ситни елементи на тешко достапни места. Врвот на клештата е дополнително свиткан. Ракохватот е обложен со гумирана облога, ергономски облик.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Клешта
Бренд Беорол
Димензија 130mm
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари, Фасадери
Намена Наменета за работа со ситни елементи на тешко достапни места
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
360 МКД
Заштеда 10%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
1.287 МКД
Заштеда 10%
1.430 МКД
Клешти мини остри свиени
Клешти мини остри свиени
Клешта
240
Izaberi količinu
2
1