Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клешти за цевки со гума 2
Беорол

Клешти за цевки со гума 2"

Шифра на артикл: KLC2
Šifra proizvođača: KLESTA
0 МКД
1.430 МКД
1.430 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.429,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Клешта наменета за работа со цевки различни големини. Изработена од квалитетен челик. Има можност подесување на големината на отворот на клунот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Клешта
Бренд Беорол
Димензија 2” x 550mm
Занает Водоинсталатери
Намена Клешта за цевки
Тип За цевки
Trenutno nema komentara

Слични производи

Клешти за цевки со гума 2
Клешти за цевки со гума 2"
Клешта
1.430
Izaberi količinu
2
1