Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клешти мини остри
Беорол

Клешти мини остри

Шифра на артикл: KLSPO
Šifra proizvođača: KLESTA
0 МКД
240 МКД
240 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 240,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Наменета е за работа со ситни елементи и на тешко достапни места. Ракохватот е обложен со гумирана облога, ергономски облик
Карактеристика Вредност
Kатегорија Клешта
Бренд Беорол
Димензија 155mm
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари, Фасадери
Намена Наменета за работа со ситни елементи на тешко достапни места
Trenutno nema komentara

Слични производи

Клешти мини остри
Клешти мини остри
Клешта
240
Izaberi količinu
2
1