Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клешти за поп нитни, стандард
Беорол

Клешти за поп нитни, стандард

Шифра на артикл: KPNS
Šifra proizvođača: KLESTA
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Квалитетна клешта за поп – нитни. Клуч за промена на работната димензија на рачката
Карактеристика Вредност
Kатегорија Клешта
Бренд Беорол
Занает Бравари, Заварувачи, Махничари, Монтери
Намена Квалитетна клешта за поп-нитна
Тип За поп нитни
Trenutno nema komentara

Слични производи

Клешти за поп нитни, стандард
Клешти за поп нитни, стандард
Клешта
400
Izaberi količinu
2
1