Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клешти за сечење жица 450мм
Беорол

Клешти за сечење жица 450мм

Шифра на артикл: KLZ450
Barkod: 8606007993462
Šifra proizvođača: KLESTA
  • Намена: За сечење жица со помал дијаметар
  • Должина: 450 мм
  • Материјал: Челик

 

0 МКД
1.200 МКД
1.200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.200,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Подобар систем за пренос на силата за сечење и зголемена тврдост на сечената ивица ја олеснува работата со ножиците и го зголемува работниот век.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Клешта
Бренд Беорол
Димензија 45cm
Занает Армирачи, Бравари, Ѕидари
Намена Подобрен систем за пренос на сила при сечење и зголемена тврдина на резни агли олеснувајќи ја работата со ножици и го продолжуваат работниот век
Тип За жици

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: спојување на два материјали со поп-нишки, со клуч за промена на работната дим...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со цевки со различни дијаметри, со можност за прилагодување на голе...
1.430 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во водоводна работа, со можност за прилагодување на големината на...
510 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLG10
Намена: За употреба во арматурни работи, со гумена рачка Должина: 250 мм Материјал:...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во арматурни работи, со гумена рачка Должина: 230 мм Материјал:...
252 МКД
Заштеда 10%
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSPO
Намена: За работа со помали елементи на тешко достапни места Должина: 155 мм Матери...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSPSO
Намена: Со свиткан врв за работа со мали елементи на тешко достапни места Должина: 1...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLKPO
Клешти со широка примена за работа со помали елементи Должина: 130 мм Материјал: Че...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSECO
Намена: За сечење жица со различни дијаметри Должина: 120 мм Материјал: Челик &nb...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​отстрани електричната изолација од жицата Со вртење на завртката на ...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSPS
Намена: Со свиткан врв за работа со мали елементи на тешко достапни места Должина: 1...
261 МКД
Заштеда 10%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешти со широка примена Должина: 200 мм Материјал: Челик  
460 МКД
Клешти за сечење жица 450мм
Клешти за сечење жица 450мм
Клешта
1.200
Izaberi količinu
2
1