Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клешти за поп навртки, економик
Беорол

Клешти за поп навртки, економик

Шифра на артикл: KPNE
Barkod: 8606007998368
Šifra proizvođača: KLESTA
  • Намена: спојување на два материјали со поп-нишки, со можност за промена на положбата на контактната глава.
  • Должина: 250 мм
  • Материјал: Јаглероден челик

 

0 МКД
860 МКД
602 МКД
Заштеда: 258 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 602,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Квалитетна клешта за поп – нитни. KPN клешти имаат можност за промена на позициите на контактната глава, со што се добиваат две работни позиции. Работна позиција со контакт на главата на врвот на клештата овозможува работа на тешко достапни места.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Клешта
Бренд Беорол
Занает Бравари, Монтери
Намена Квалитетна клешта за поп-нитна
Тип За поп нитни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: спојување на два материјали со поп-нишки, со клуч за промена на работната дим...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со цевки со различни дијаметри, со можност за прилагодување на голе...
1.430 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во водоводна работа, со можност за прилагодување на големината на...
510 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLG10
Намена: За употреба во арматурни работи, со гумена рачка Должина: 250 мм Материјал:...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во арматурни работи, со гумена рачка Должина: 230 мм Материјал:...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSPO
Намена: За работа со помали елементи на тешко достапни места Должина: 155 мм Матери...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSPSO
Намена: Со свиткан врв за работа со мали елементи на тешко достапни места Должина: 1...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLKPO
Клешти со широка примена за работа со помали елементи Должина: 130 мм Материјал: Че...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSECO
Намена: За сечење жица со различни дијаметри Должина: 120 мм Материјал: Челик &nb...
189 МКД
Заштеда 10%
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​отстрани електричната изолација од жицата Со вртење на завртката на ...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSPS
Намена: Со свиткан врв за работа со мали елементи на тешко достапни места Должина: 1...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешти со широка примена Должина: 200 мм Материјал: Челик  
460 МКД
Клешти за поп навртки, економик
Клешти за поп навртки, економик
Клешта
602
Izaberi količinu
2
1