Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клешти мини секачи
Беорол

Клешти мини секачи

Шифра на артикл: KLSECO
Šifra proizvođača: KLESTA
0 МКД
210 МКД
210 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 210,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Клешта наменета за сечење жици со помали пречници. Квалитетниот челик на телото на клештата обезбедува подолг работен век. Ракохватот е обложен со гумирана облога, ергономски облик.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Клешта
Бренд Беорол
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари, Фасадери
Намена Клешта наменета за сечење на жици со различен пречник
Тип Сечила
Trenutno nema komentara

Слични производи

Клешти мини секачи
Клешти мини секачи
Клешта
210
Izaberi količinu
2
1