Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клешти за отстранување на изолација
Беорол

Клешти за отстранување на изолација

Шифра на артикл: KIZ
Šifra proizvođača: KLESTA
0 МКД
320 МКД
320 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 320,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Специјална клешта за отстранување електро изолација на жици. Со завртката на врвот се прилагодува големината на отворот, т.е. пречникот на жицата со која се работи. Ракохватот обложен со гумирана облога, ергономски облик.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Клешта
Бренд Беорол
Димензија 170mm
Занает Електричари
Намена Симнување на изолација
Тип За жици
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
360 МКД
Заштеда 10%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
1.287 МКД
Заштеда 10%
1.430 МКД
Клешти за отстранување на изолација
Клешти за отстранување на изолација
Клешта
320
Izaberi količinu
2
1