Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клешти за фиксирање 250мм
Беорол

Клешти за фиксирање 250мм

Шифра на артикл: KLF
Šifra proizvođača: KLESTA
  • Намена: За постојано стегање на два или повеќе елементи, со завртка за подесување на големината на отворот на клунестата клешта
  • Должина: 210 мм
  • Материјал: Челик

 

0 МКД
330 МКД
330 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 330,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Специјална клешта за константно стегање на два и повеќе елементи. Подесување со завртка на ракохватот за подесување на големината на отворот на клунестата клешта. Клунот на клештата е прав поради полесна работа со нерамните елементи кои се стегаат.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Клешта
Бренд Беорол
Димензија 220mm
Занает Бравари, Водоинсталатери, Заварувачи, Махничари, Монтери
Тип За фиксирање
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: спојување на два материјали со поп-нишки, со клуч за промена на работната дим...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со цевки со различни дијаметри, со можност за прилагодување на голе...
1.430 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во водоводна работа, со можност за прилагодување на големината на...
510 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLG10
Намена: За употреба во арматурни работи, со гумена рачка Должина: 250 мм Материјал:...
306 МКД
Заштеда 10%
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во арматурни работи, со гумена рачка Должина: 230 мм Материјал:...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSPO
Намена: За работа со помали елементи на тешко достапни места Должина: 155 мм Матери...
216 МКД
Заштеда 10%
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSPSO
Намена: Со свиткан врв за работа со мали елементи на тешко достапни места Должина: 1...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLKPO
Клешти со широка примена за работа со помали елементи Должина: 130 мм Материјал: Че...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSECO
Намена: За сечење жица со различни дијаметри Должина: 120 мм Материјал: Челик &nb...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​отстрани електричната изолација од жицата Со вртење на завртката на ...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSPS
Намена: Со свиткан врв за работа со мали елементи на тешко достапни места Должина: 1...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешти со широка примена Должина: 200 мм Материјал: Челик  
460 МКД
Клешти за фиксирање 250мм
Клешти за фиксирање 250мм
Клешта
330
Izaberi količinu
2
1