Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клешти за зацврстување на прави
Беорол

Клешти за зацврстување на прави

Шифра на артикл: KLFP
Barkod: 8606007997101
Šifra proizvođača: KLESTA
  • Намена: За постојано стегање на два или повеќе елементи, со завртка за подесување на големината на отворот на клунестата клешта
  • Должина: 220 мм
  • Материјал: Челик

 

0 МКД
330 МКД
330 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Специјална клешта за константно стегање на два и повеќе елементи. Подесување со завртка на ракохватот за подесување на големината на отворот на клунестата клешта. Клунот на клештата е прав поради полесна работа со рамните елементи кои се стегаат.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Клешта
Бренд Беорол
Димензија 220mm
Занает Бравари, Водоинсталатери, Заварувачи, Махничари, Монтери
Тип За фиксирање

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: спојување на два материјали со поп-нишки, со клуч за промена на работната дим...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со цевки со различни дијаметри, со можност за прилагодување на голе...
1.430 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во водоводна работа, со можност за прилагодување на големината на...
510 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLG10
Намена: За употреба во арматурни работи, со гумена рачка Должина: 250 мм Материјал:...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во арматурни работи, со гумена рачка Должина: 230 мм Материјал:...
252 МКД
Заштеда 10%
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSPO
Намена: За работа со помали елементи на тешко достапни места Должина: 155 мм Матери...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSPSO
Намена: Со свиткан врв за работа со мали елементи на тешко достапни места Должина: 1...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLKPO
Клешти со широка примена за работа со помали елементи Должина: 130 мм Материјал: Че...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSECO
Намена: За сечење жица со различни дијаметри Должина: 120 мм Материјал: Челик &nb...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​отстрани електричната изолација од жицата Со вртење на завртката на ...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешта KLSPS
Намена: Со свиткан врв за работа со мали елементи на тешко достапни места Должина: 1...
261 МКД
Заштеда 10%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешти со широка примена Должина: 200 мм Материјал: Челик  
460 МКД
Клешти за зацврстување на прави
Клешти за зацврстување на прави
Клешта
330
Izaberi količinu
2
1