Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Производи

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Препорачана саатнина за симнување на траки
Боја
Прикажи повеќе
Бренд
Специфичност
Тип
Прикажи повеќе
Отпорност на температура
Употреба
Перформанси 1
Занает
Прикажи повеќе
Сечило
Излез
Намена
Прикажи повеќе
Вид на боја
Ral
Ширина на зафат
Тежина
Материјал
Прикажи повеќе
Втишници
Облик
Зафатнина
Профи, стандард, економик
Димензија
Прикажи повеќе
Јачина
Влез
Пакување
Вид на лепак
Колекции
Листа: Сè за дом и градина
40 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: за пакување Акрилен лепак Димензии: 50мм x 50м  
63 МКД
Заштеда 10%
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Примена: за бандажирање спојување во градежништво Материјал: Фиберглас 60гр/м&s...
72 МКД
Заштеда 10%
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за електоинсталатерски работи Димензии: 19мм х 10м Боја: Жолта  
36 МКД
Заштеда 10%
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мешање малтер Материјал: Полиетилен Волумен: 52 лит  
310 МКД
Заштеда 10%
344 МКД
Sačuvano u omiljne
Пиштоли RPZP11X10B
Намена: Полнење на пластични пиштоли за топење на пластика, за лепење на различни мат...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Телескопски продолжеток за ваљаци Материјал: Челик Должина: 3м  
450 МКД
Заштеда 10%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Телескопски продолжеток за ваљаци Материјал: Челик Должина: 4м  
513 МКД
Заштеда 10%
570 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За привремено стегање на два елементи во моделирање, подобрување на домот и о...
119 МКД
Заштеда 30%
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Муниција за хефталица 10мм Материјал: Челик Одговараат на хефталица HFT &...
72 МКД
Заштеда 10%
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
99 МКД
Заштеда 10%
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висината на последната газа е 121цм, а вкупната должин...
4.320 МКД
Заштеда 10%
4.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 3 m, ширината е 16 mm Куќиштето од PVC обложено со гума,...
207 МКД
Заштеда 10%
230 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
207 МКД
Заштеда 10%
230 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
207 МКД
Заштеда 10%
230 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
207 МКД
Заштеда 10%
230 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
207 МКД
Заштеда 10%
230 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Одлична долгорочна заштита од корозија Зафаќа по...
360 МКД
Заштеда 10%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
297 МКД
Заштеда 10%
330 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба на метални површини Заштитува од атмосферски влиј...
216 МКД
Заштеда 10%
240 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
351 МКД
Заштеда 10%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработен од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Работен...
2.970 МКД
Заштеда 10%
3.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо поврзување на црева и адаптери Без запирање на протокот на вода во с...
59 МКД
Заштеда 10%
66 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на цревото при полевање на засадени површини Убодна Материј...
324 МКД
Заштеда 10%
360 МКД
Sačuvano u omiljne
За прскање вода, хербициди, пестициди Може да се користи за чистење со прскање детер...
2.160 МКД
Заштеда 10%
2.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Се употребува како заштита од сонце, вода или за чување на материјали кои не треба да...
1.008 МКД
Заштеда 10%
1.120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø2....
79 МКД
Заштеда 10%
88 МКД
Sačuvano u omiljne
Пакувањето содржи трака со димензија 2x3 метри и потребно е да се раздвојат пред...
144 МКД
Заштеда 10%
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Го запира протокот на воздух, навлегувањето на прашина, влага, бучава и заштедува ене...
261 МКД
Заштеда 10%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
За сите потреби за врзување, пакување и декорација Материјал: природни влакна на кон...
81 МКД
Заштеда 10%
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Материјал: Полиестер Димензии: ø4мм, 500м Максимална носивост, односно точка...
11 МКД
Заштеда 10%
12 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во затворени простории 4 втишници и заштита „Child protect...
4.140 МКД
Заштеда 10%
4.600 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
585 МКД
Заштеда 10%
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
360 МКД
Заштеда 10%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Завеса со магнети за заштита од инсекти Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозм...
585 МКД
Заштеда 10%
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
162 МКД
Заштеда 10%
180 МКД