Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Заштитни фолии

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Тежина
Материјал
Бренд
Боја
Занает
Прикажи повеќе
Колекции
5 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на мебел и површини Димензии: 4 x 5м, 6 микрони Материјал: HDPE ...
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на мебел и површини Димензии: 4 x 5м, 15 микрони Материјал: HDPE...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на мебел и површини Димензии: 4 x 5м, 30 микрони Материјал: HDPE...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на мебел и површини Димензии: 4 x 12.5м, 6 микрони Материјал: HD...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За покривање и заштита на разни предмети Зголемена отпорност на кинење и рас...
300 МКД