Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Спреј за високи температури бел Bianco
Беорол

Спреј за високи температури бел Bianco

Шифра на артикл: SVT04
Šifra proizvođača: TERMO_FLUO
  • Отпорен на високи температури, за издувни системи, ладилници, радијатори, грејни елементи итн
  • Последната цврстина ја достигнува по 2 часа загревање на 50-200°C
  • Зафаќа површина од 1,5 - 2 m²
  • Отпорен на прашина по 10 минути, на допир по 20 минути, целосно сушење во рок од 24 h
  • Отпорен е на температури до 300°C

 

0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Специјална силиконска боја во спреј отпорна на високи температури. Погодна за употреба на издувни системи, ладилници и вентили на автомобили, радијатори, димници, грејни тела и рерни. Последната цврстина ја достигнува по 2 часа загревање на 50-200°C. Издржува температури до 300°C. Боца од 400ml покрива површина од 1,5-2m² во зависност од бојата на фарбата. Отпорен на прашина по 10 минути, на допир по 20 минути, а се суши целосно во рок од 24 часа. Боја: бела.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Термо и флуо спрееви
Боја Бела
Бренд Беорол
Занает Бравари, Заварувачи, Лакери, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари, Хоби
Отпорност на температура 300ᵒC
Тип За високи температури
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Отпорен на високи температури, за издувни системи, ладилници, радијатори, грејни елем...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Отпорен на високи температури, за издувни системи, ладилници, радијатори, грејни елем...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Отпорен на високи температури, за издувни системи, ладилници, радијатори, грејни елем...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Отпорен на високи температури, за издувни системи, ладилници, радијатори, грејни елем...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
351 МКД
Заштеда 10%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
390 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
390 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
390 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
390 МКД
Спреј за високи температури бел Bianco
Спреј за високи температури бел Bianco
Термо и флуо спрееви
400
Izaberi količinu
2
1