Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Тример глава Tap’n’go M10 x 1.25, 109mm стандард плус
Беорол

Тример глава Tap’n’go M10 x 1.25, 109mm стандард плус

Шифра на артикл: TGM10X1.25SP
Šifra proizvođača: TRIMER
  • За тримери на електричен и бензиски погон со потфат M10x1.25
  • Tap`n`go системот овозможува едноставна и брза замена на дотрајаниот дел на струната без прекинување на работата на тримерот
  • Дијаметар: ø109мм

 

0 МКД
805 МКД
805 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 805,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Резевна глава за тример со дијаметар 109 mm. Оговара на тримери на електричен и бензиски погон со потфат M10x1.25. Tap`n`go системот овозможува едноставна и брза замена на дотрајаниот дел на струната без прекинување на работата на тримерот. Главата за тример е изработена од квалитетна пластика за долг век на траење и поголема издржливост.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Опрема за тримери
Бренд Беорол
Димензија 109mm
Занает Градинари
Прифаќање M10 x 1,25

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø2....
125 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø2....
79 МКД
Заштеда 10%
88 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø1....
75 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø3....
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Квадратна Димензии: 3.0мм x ...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Квадратна Димензии: 2.7mm&nb...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Квадратна Димензии: 2.4mm&nb...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø2....
138 МКД
Тример глава Tap’n’go M10 x 1.25, 109mm стандард плус
Тример глава Tap’n’go M10 x 1.25, 109mm стандард плус
Опрема за тримери
805
Izaberi količinu
2
1