Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Ракавици Спајдер
PROtect

Ракавици Спајдер

Шифра на артикл: RSJ
Šifra proizvođača: RUKAVICE
0 МКД
220 МКД
220 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • L
  • M
  • S
  • XL
OK
Количина: 1 Par
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 2.640,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Плетени ракавици натопени во пена латекс кој им овозможува на кожата да дише и да се намали потењето раце. Наменети за употреба во работилници и во индустријата,

Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни ракавици
Бренд PROtect
Занает Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Тесари, Фасадери
Материјал Најлон/Lateks
Намена Наменета за употреба во работилници и индустрија
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД