Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ракавици за градина дизајн # 1
Беорол

Ракавици за градина дизајн # 1

Шифра на артикл: RZB1
Šifra proizvođača: RUKAVICE
0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
OK
Количина: 1 Par
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 1.800,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Плетени полиестер ракавицисо нитрална обвивка. Погодни за во градинарството и сите други средно сложени работи.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни ракавици
Бренд Беорол
Димензија L
Занает Градинари, Хоби
Материјал Полиестер/Нитрил
Намена Погодни за градинарски работи
Trenutno nema komentara

Слични производи

Ракавици за градина дизајн # 1
Ракавици за градина дизајн # 1
Заштитни ракавици
150
Izaberi količinu
2
1