Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Ракавици Matrix
PROtect

Ракавици Matrix

Шифра на артикл: RMT
Šifra proizvođača: RUKAVICE
0 МКД
280 МКД
280 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • L
  • M
  • XL
OK
Количина: 1 Par
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 3.360,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Плетени ракавици наменети за најголемите индустрии и работилници. Рејлефна гумена ракавица, која е напонена во гума за да може лесно да се користат рачни алати без лизгање.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни ракавици
Бренд PROtect
Занает Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Тесари, Фасадери
Материјал Најлон/Lateks
Намена Наменета е најмногу за индустрија и работилници
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД