Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ракавици за градина дизајн # 3
Беорол

Ракавици за градина дизајн # 3

Шифра на артикл: RZB3
Šifra proizvođača: RUKAVICE
0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
OK
Количина: 1 Par
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 1.800,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Плетени полиестер ракавицисо нитрална обвивка. Погодни за во градинарството и сите други средно сложени работи.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни ракавици
Бренд Беорол
Димензија L
Занает Градинари, Хоби
Материјал Полиестер/Нитрил
Намена Погодни за градинарски работи
Trenutno nema komentara

Слични производи

Ракавици за градина дизајн # 3
Ракавици за градина дизајн # 3
Заштитни ракавици
150
Izaberi količinu
2
1