Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ракавици Best once
PROtect

Ракавици Best once

Шифра на артикл: RB1
Šifra proizvođača: RUKAVICE
  • Намена: за груби градежни работи
  • Материјал: Памук / Латекс
  • Боја: портокалова

 

0 МКД
260 МКД
260 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • L
  • XL
OK
Количина: 1 Par
2
1
Зачувајте во списокот со желби

Ракавиците Best Once Extra се наменети за груби градежни и слични работи. Плетениот дел е изработен од шиен (interlock) матријал кој одлично ја отстранува потта од дланките. Потопени се во латекс, кој за подобро припојување е многу стуткан. Достапни се во две големини L и XL.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни ракавици
Бренд PROtect
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Градинари, Ѕидари, Каменорезци, Махничари, Монтери, Тесари
Материјал Памук/Latex
Намена За тешки градежни работи

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: Работилници и индустрии Материјал: Полиестер / Латекс Плетена ракавица...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во зимски период Материјал: Полиестер / Латекс Плетена ракавица...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заварувачки работи Материјал: Кожа Имаат сертификат за заварување од тип...
601 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За пакување, транспорт и логистика Материјал: Памук / PVC Димензии: 10.5&qu...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за груби градежни работи Материјал: кожа / платно Големина: 10" (25,5 ...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За груби градежни работи Материјал: Кожа / платно Димензии: 10.5" &n...
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во зимски период Материјал: Полиестер / Латекс Плетена ракавица...
360 МКД
Ракавици Best once
Ракавици Best once
Заштитни ракавици
260
Izaberi količinu
2
1