Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ракавици Dip - coated
PROtect

Ракавици Dip - coated

Шифра на артикл: RDIP
Šifra proizvođača: RUKAVICE
0 МКД
130 МКД
130 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • L
  • XL
OK
Количина: 1 Par
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 1.560,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Се препорачува изведување на градежни работи, градинарски работа и домашна работа.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни ракавици
Бренд PROtect
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Столари, Тесари, Фасадери
Материјал Полиестер/Latex
Намена За градежни работи
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
324 МКД
Заштеда 10%
360 МКД
Sačuvano u omiljne
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
324 МКД
Заштеда 10%
360 МКД
Ракавици Dip - coated
Ракавици Dip - coated
Заштитни ракавици
130
Izaberi količinu
2
1