Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Ракавици Dip - coated Premium

Ракавици Dip - coated Premium

Шифра на артикл: RDIPP
Šifra proizvođača: RUKAVICE
0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
0+ komada na lageru
  • L
  • XL
OK
Количина: 1 Par
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 1.800,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Се препорачува изведување на градежни работи, градинарски работа и домашна работа.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни ракавици
Пакување 12
Бренд Беорол
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Столари, Тесари, Фасадери
Материјал Памук/Latex
Намена За градежни работи

Слични производи

Sačuvano u omiljne
207 МКД
Заштеда 10%
230 МКД