Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Ракавици Bunter сиви
PROtect

Ракавици Bunter сиви

Шифра на артикл: RBUNGS
Šifra proizvođača: RUKAVICE
0 МКД
70 МКД
70 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
0+ komada na lageru
  • L
  • M
  • S
  • XL
OK
Количина: 1 par
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 840,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Се препорачува за молерски работи, за работи кои бараат висока прецизност.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни ракавици
Пакување 12
Боја Сива
Бренд PROtect
Занает Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Лакери, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Фасадери
Материјал Полиестер/Полиуретан
Намена За молерски работи

Слични производи