Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ракавици за пакување
PROtect

Ракавици за пакување

Шифра на артикл: RZP
Šifra proizvođača: RUKAVICE
  • Намена: За пакување, транспорт и логистика
  • Материјал: Памук / PVC
  • Димензии: 10.5"

 

0 МКД
90 МКД
90 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Ракавици за пакување се наменети за работи со пакување, транспорт и логистика. Главна предност е одлична отпорност на абење, добро се припојуваат, не се лизгаат. Изработени се од висококвалитетна памучна ткаенина. Двострано гумирани. Достапни се во една големина: 10,5“.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни ракавици
Бренд PROtect
Димензија 10,5”
Занает Гипсари, Градинари, Изолатори, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари
Материјал Памук/ПВЦ
Намена За работи на пакување, транспорт и логистика

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во зимски период Материјал: Полиестер / Латекс Плетена ракавица...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заварувачки работи Материјал: Кожа Имаат сертификат за заварување од тип...
601 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за груби градежни работи Материјал: кожа / платно Големина: 10" (25,5 ...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За груби градежни работи Материјал: Кожа / платно Димензии: 10.5" &n...
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во зимски период Материјал: Полиестер / Латекс Плетена ракавица...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Работилници и индустрии Материјал: Полиестер / Латекс Плетена ракавица...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Работилници и индустрии Материјал: Најлон / Латекс Плетена ракавица на...
500 МКД
Ракавици за пакување
Ракавици за пакување
Заштитни ракавици
90
Izaberi količinu
2
1