Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ракавици за градина дизајн # 2
Беорол

Ракавици за градина дизајн # 2

Шифра на артикл: RZB2
Šifra proizvođača: RUKAVICE
0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
OK
Количина: 1 Par
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 1.800,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Плетени полиестер ракавицисо нитрална обвивка. Погодни за во градинарството и сите други средно сложени работи.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни ракавици
Бренд Беорол
Димензија L
Занает Градинари, Хоби
Материјал Полиестер/Нитрил
Намена Погодни за градинарски работи
Trenutno nema komentara

Слични производи

Ракавици за градина дизајн # 2
Ракавици за градина дизајн # 2
Заштитни ракавици
150
Izaberi količinu
2
1