Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ракавици за нафта PVC
PROtect

Ракавици за нафта PVC

Шифра на артикл: RZN
Barkod: 8606007991741
Šifra proizvođača: RUKAVICE
  • Намена: За употреба во нафтената и нафтената индустрија
  • Отпорни на бензин, масла и други нафтени продукти
  • Должината на ракавицата е 25 cm

 

0 МКД
286 МКД
286 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
OK
Количина: 1 Par
2
1
Kupuju se u pakovanju od 6 kapsula po ceni od 1.716,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Ракавици за нафта pvc се отпорни на бензин, масло и други нафтени производи. Се препорачуваат за работење во нафтената и маслена индустрија. Должина на ракавицата е 25cm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни ракавици
Бренд PROtect
Димензија 10”
Занает Бравари, Водоинсталатери, Каменорезци, Махничари, Монтери
Намена Намена во работи во нафтена и маслена индустрија

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: Работилници и индустрии Материјал: Полиестер / Латекс Плетена ракавица...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во зимски период Материјал: Полиестер / Латекс Плетена ракавица...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заварувачки работи Материјал: Кожа Имаат сертификат за заварување од тип...
601 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За пакување, транспорт и логистика Материјал: Памук / PVC Димензии: 10.5&qu...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за груби градежни работи Материјал: кожа / платно Големина: 10" (25,5 ...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За груби градежни работи Материјал: Кожа / платно Димензии: 10.5" &n...
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во зимски период Материјал: Полиестер / Латекс Плетена ракавица...
360 МКД
Ракавици за нафта PVC
Ракавици за нафта PVC
Заштитни ракавици
286
Izaberi količinu
2
1