Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Jumbo Master Classic 18цм ø8 резерва
Беорол

Ваљак Jumbo Master Classic 18цм ø8 резерва

Шифра на артикл: VJMSCR188
Šifra proizvođača: VALJCI_FAS
0 МКД
365 МКД
365 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 365,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Ваљак за професионално бојадисување на внатрешни и надворешни површини по рецепт на старите мајстори. Должина на влакната е 20мм, ткаенина ENDLESS која не се кине. Изработен како шиен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за фасадни бои
Бренд Беорол
Димензија ø45 x 180mm
Занает Молери и фарбари, Фасадери
Материјал 100% Полиамид
Намена Ваљак за професионално кречење на внатрешни и надворешни површини
Рачка RV278
Тип Шиени ваљци
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
569 МКД
Заштеда 10%
632 МКД
Sačuvano u omiljne
140 МКД
Заштеда 30%
200 МКД
Sačuvano u omiljne
84 МКД
Заштеда 30%
120 МКД
Ваљак Jumbo Master Classic 18цм ø8 резерва
Ваљак Jumbo Master Classic 18цм ø8 резерва
Ваљаци за фасадни бои
365
Izaberi količinu
2
1