Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Ultra Red Plus 18цм ø8 резерва
Беорол

Ваљак Ultra Red Plus 18цм ø8 резерва

Шифра на артикл: VURPR188
Šifra proizvođača: VALJCI_FAS
0 МКД
200 МКД
140 МКД
Заштеда: 60 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 140,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Должина на влакното 20мм, материјал полиакрил, за нанос на нерамни површини, голема покривна моќ. Се изработува како шиен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за фасадни бои
Бренд Беорол
Димензија ø45 x 180mm
Занает Молери и фарбари, Фасадери
Материјал 100% Полиакрил
Намена За нанесување на сите видови на подлоги за фасада
Рачка RV188
Тип Шиени ваљци
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
569 МКД
Заштеда 10%
632 МКД
Sačuvano u omiljne
84 МКД
Заштеда 30%
120 МКД
Ваљак Ultra Red Plus 18цм ø8 резерва
Ваљак Ultra Red Plus 18цм ø8 резерва
Ваљаци за фасадни бои
140
Izaberi količinu
2
1