Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Master резерва 45х90мм
Беорол

Ваљак Master резерва 45х90мм

Шифра на артикл: VMSR45X90
Šifra proizvođača: VALJCI_FAS
  • Намена: За боење нерамни површини со дисперзивни и акрилни бои до 15.000м2
  • Направено со процес на шиење
  • Должина на влакна 20мм
  • Материјал: 100% Полиамид
  • Димензии: ø45 x 180мм

 

0 МКД
120 МКД
84 МКД
Заштеда: 36 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 3 kapsula po ceni od 251,97 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Ваљак за бојадисување на рамни површини со дисперзивни и акрилни бои до 15.000m2. Нова технологија на материјалот ENDLESS ткаенина. Должина на влакното е 20мм. Се изработува како термофузионен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за фасадни бои
Бренд Беорол
Димензија ø45 x 90mm
Занает Молери и фарбари, Фасадери
Материјал 100% Полиамид
Рачка RR29/40/56
Специфичност ”Endless” - бесконечно
Тип Термофузиони ваљци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо боење на големи површини Направено со процес на шиење, должина на вл...
415 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување бели премази/бои на рамни и полурамни површини Направено со пр...
365 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на нерамни површини, поголема покривна моќ Се изработува како ...
335 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо боење на големи површини Направено со процес на термофузија, Должин...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на нерамни површини, поголема покривна моќ Се изработува како ...
140 МКД
Заштеда 30%
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Професионално боење на внатрешни и надворешни површини Направено со процес н...
365 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Професионално боење на внатрешни и надворешни површини Направено со процес н...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Боење на рамни и нерамни површини со секакви бои Се изработува како термофуз...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За боење нерамни површини со дисперзивни и акрилни бои до 15.000м2 Направено...
196 МКД
Заштеда 30%
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо боење на големи површини Направено со процес на термофузија, должина...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Професионално боење на внатрешни и надворешни површини Направено со процес н...
410 МКД
Ваљак Master резерва 45х90мм
Ваљак Master резерва 45х90мм
Ваљаци за фасадни бои
84
Izaberi količinu
2
1