Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Рачка за ваљак 18цм ø8
Беорол

Рачка за ваљак 18цм ø8

Шифра на артикл: RV188
Šifra proizvođača: RUCKE_VAL
0 МКД
65 МКД
65 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 64,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Рачки за термофузиони и шиени ваљаци, изработени од поцинуван челик. Држачот од внатрешната страна одговара за телескопи.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Рачки за ваљаци
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија ø8mm x 18cm
Жица ø8mm
Занает Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Фасадери
Материјал Полипропилен/Поцинкувана жица
Намена Рачка за ваљак 18cm ø8mm
Тип Рачки за ваљаци
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
91 МКД
Заштеда 30%
130 МКД
Sačuvano u omiljne
39 МКД
Заштеда 30%
55 МКД
Sačuvano u omiljne
36 МКД
Заштеда 10%
40 МКД
Sačuvano u omiljne
49 МКД
Заштеда 30%
70 МКД
Рачка за ваљак 18цм ø8
Рачка за ваљак 18цм ø8
Рачки за ваљаци
65
Izaberi količinu
2
1