Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Jumbo Master 18цм ø8 резерва
Беорол

Ваљак Jumbo Master 18цм ø8 резерва

Шифра на артикл: VJMSR188
Barkod: 8600102480292
Šifra proizvođača: VALJCI_FAS
  • Намена: За боење нерамни површини со дисперзивни и акрилни бои до 15.000м2
  • Направено со процес на шиење, должина на влакна 20мм
  • Материјал: 100% Полиамид
  • Димензии: ø45 x 180мм
  • На овој артикал му одговара RV188 - Рачка за ваљак 18цм ø8

 

0 МКД
280 МКД
196 МКД
Заштеда: 84 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 196,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Ваљак за бојадисување на рамни површини со дисперзивни и акрилни бои до 15.000m2. Нова технологија на материјалот ENDLESS ткаенина. Должина на влакното е 20мм. Се изработува како шиен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за фасадни бои
Бренд Беорол
Димензија ø45 x 180mm
Занает Молери и фарбари, Фасадери
Материјал 100% Полиамид
Намена Ваљак за бојадисување на нерамни површини со дисперзивни и акртилни бои до 15.000m2
Рачка RV188
Тип Шиени ваљци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо боење на големи површини Направено со процес на шиење, должина на вл...
415 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување бели премази/бои на рамни и полурамни површини Направено со пр...
365 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на нерамни површини, поголема покривна моќ Се изработува како ...
335 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо боење на големи површини Направено со процес на термофузија, Должин...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на нерамни површини, поголема покривна моќ Се изработува како ...
140 МКД
Заштеда 30%
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Професионално боење на внатрешни и надворешни површини Направено со процес н...
365 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Професионално боење на внатрешни и надворешни површини Направено со процес н...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Боење на рамни и нерамни површини со секакви бои Се изработува како термофуз...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За боење нерамни површини со дисперзивни и акрилни бои до 15.000м2 Направено...
84 МКД
Заштеда 30%
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо боење на големи површини Направено со процес на термофузија, должина...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Професионално боење на внатрешни и надворешни површини Направено со процес н...
410 МКД
Ваљак Jumbo Master 18цм ø8 резерва
Ваљак Jumbo Master 18цм ø8 резерва
Ваљаци за фасадни бои
196
Izaberi količinu
2
1