Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Мастер Класик резерва 45х90мм
Беорол

Ваљак Мастер Класик резерва 45х90мм

Шифра на артикл: VMSCR45X90
Šifra proizvođača: VALJCI_FAS
  • Намена: Професионално боење на внатрешни и надворешни површини
  • Направено со процес на термофузија
  • Должина на влакна 20мм
  • Материјал: 100% Полиамид
  • Димензии: ø45 x 90мм

 

0 МКД
120 МКД
120 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 3 kapsula po ceni od 359,97 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Ваљак за професионално бојадисување на внатрешни и надворешни површини по рецепт на старите мајстори. Должина на влакната е 20 мм, ткаенина ENDLESS која не се кине. Изработен како шиен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за фасадни бои
Бренд Беорол
Димензија ø45 x 90mm
Занает Молери и фарбари, Фасадери
Материјал 100% Полиамид
Рачка RR29/40/56
Специфичност ”Endless” - бесконечно
Тип Термофузиони ваљци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо боење на големи површини Направено со процес на шиење, должина на вл...
415 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување бели премази/бои на рамни и полурамни површини Направено со пр...
365 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на нерамни површини, поголема покривна моќ Се изработува како ...
335 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо боење на големи површини Направено со процес на термофузија, Должин...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на нерамни површини, поголема покривна моќ Се изработува како ...
140 МКД
Заштеда 30%
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Професионално боење на внатрешни и надворешни површини Направено со процес н...
365 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Боење на рамни и нерамни површини со секакви бои Се изработува како термофуз...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За боење нерамни површини со дисперзивни и акрилни бои до 15.000м2 Направено...
84 МКД
Заштеда 30%
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За боење нерамни површини со дисперзивни и акрилни бои до 15.000м2 Направено...
196 МКД
Заштеда 30%
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо боење на големи површини Направено со процес на термофузија, должина...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Професионално боење на внатрешни и надворешни површини Направено со процес н...
369 МКД
Заштеда 10%
410 МКД
Ваљак Мастер Класик резерва 45х90мм
Ваљак Мастер Класик резерва 45х90мм
Ваљаци за фасадни бои
120
Izaberi količinu
2
1