Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица челична рамна коса Еrgo рачка 280х130мм
Беорол

Глетерица челична рамна коса Еrgo рачка 280х130мм

Шифра на артикл: GCE
Barkod: 8606007994315
Šifra proizvođača: GLETER_CEL
  • Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали
  • Материјал: Челик
  • Димензии: 280 x 130мм

 

0 МКД
410 МКД
369 МКД
Заштеда: 41 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Матријал: Челик
Карактеристика / дебелина: Рамна 0.7mm
Матријал на рачката / агол: Ергономска двокомпонентна рачка од PVC пластика и гума под агол од 40°
Основа и положба на рачката: Долга основа со рачка позиционирана на горната третина 
Димензија: 280x130mm
Тежина: 315g
Намена: За нанесување на глет маса.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици челични
Бренд Беорол
Димензија 280 x 130mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Облик Рамна
Рачка Ergo

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: Челик Димензии:...
270 МКД
Глетерица челична рамна коса Еrgo рачка 280х130мм
Глетерица челична рамна коса Еrgo рачка 280х130мм
Глетарици челични
369
Izaberi količinu
2
1