Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пердашка пластична голема 440х150мм
Беорол

Пердашка пластична голема 440х150мм

Шифра на артикл: PPV
Šifra proizvođača: PERDASKE
0 МКД
120 МКД
120 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 119,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Пластична пердашка изработена од квалитена пластика, засилена со структурни ребра
Карактеристика Вредност
Kатегорија Пердашки
Боја Црна
Бренд Беорол
Димензија 440 x 150mm
Занает Ѕидари, Молери и фарбари, Фасадери
Намена Нивелирање на разни видови на плочест матријал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
81 МКД
Заштеда 10%
90 МКД
Пердашка пластична голема 440х150мм
Пердашка пластична голема 440х150мм
Пердашки
120
Izaberi količinu
2
1