Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Останати глетарици

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Занает
Прикажи повеќе
Материјал
Облик
Димензија
Бренд
Рачка
Колекции
8 производи
Sačuvano u omiljne
За работа со житки и ретки градежни лепаци и китови Материјал: Дрво / гума Димензии...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на материјал за фугирање Материјал: ABS / гума Димензии: 240 ...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За гипсана структура Материјал за изработка: нерѓосувачки челик. оотпорен на...
1.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување фасадни материјали при завршни работи во градежништвото Матери...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување и обработка на украсни материјали Отпорна на хемиски влијанија...
387 МКД
Заштеда 10%
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување и обработка на украсни материјали Отпорна на хемиски влијанија...
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување и обработка на украсни материјали Отпорна на хемиски влијанија...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За израмнување на гипс и гипс површини Отпорен на хемиски влијанија Материј...
1.350 МКД