Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица нерѓосувачка  алу основа, дрвена рачка
Беорол

Глетерица нерѓосувачка алу основа, дрвена рачка

Шифра на артикл: GRAD
Barkod: 8606017659037
Šifra proizvođača: GLETER_INX
  • Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали
  • Материјал: Буково дрво / Нерѓосувачки челик
  • Продолжена алуминиумска основа
  • Отпорен на хемиски влијанија
  • Димензии: 270 x 130мм

 

0 МКД
620 МКД
620 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 620,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Матријал: Inox
Карактеристика / дебелина: Рамна 0.7mm
Матријал на рачката / агол: Буково дрво под агол од 90°
Основа и положба на рачката: Долга основа со рачка позиционирана на горната третина 
Димензија: 270x130mm
Тежина: 360g
Намена: За нанесување на глет маса.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици inox
Бренд Беорол
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Материјал Нерѓосувачки челик
Рачка Дрвена

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За вградување на рачка на лептир глетерица и телескопскопи  
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет е за прецизно нанесување на гипсени, цемент-вар, кварцни градежни мешавини на...
3.450 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет е за прецизно нанесување на гипсени, цемент-вар, кварцни градежни мешавини на...
2.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет е за прецизно нанесување на гипсени, цемент-вар, кварцни градежни мешавини на...
4.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет е за прецизно нанесување на гипсени, цемент-вар, кварцни градежни мешавини на...
4.230 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет е за прецизно нанесување на гипсени, цемент-вар, кварцни градежни мешавини на...
3.350 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет е за прецизно нанесување на гипсени, цемент-вар, кварцни градежни мешавини на...
5.200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: Дрво / нерѓосува...
405 МКД
Заштеда 10%
450 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: Дрво / нерѓосува...
405 МКД
Заштеда 10%
450 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: ПВЦ / нерѓосувач...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: ПВЦ / нерѓосувач...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: ПВЦ / нерѓосувач...
350 МКД
Глетерица нерѓосувачка  алу основа, дрвена рачка
Глетерица нерѓосувачка алу основа, дрвена рачка
Глетарици inox
620
Izaberi količinu
2
1