Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица за керамичари назабена 250мм
Беорол

Глетерица за керамичари назабена 250мм

Шифра на артикл: GK250
Šifra proizvođača: GLETER_KER
0 МКД
180 МКД
180 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 180,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Челик со ширина 180–250мм, висина на работниот дел 85мм, дрвена рачка. Не е отпорна на хемиски влијанија.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици за керамичари
Бренд Беорол
Димензија 250mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Паркетари, Фасадери
Облик Назабена
Рачка Дрвена
Trenutno nema komentara
Глетерица за керамичари назабена 250мм
Глетерица за керамичари назабена 250мм
Глетарици за керамичари
180
Izaberi količinu
2
1